Novinky

PRODEJ AMATI BYL ZAHÁJEN!

Po deseti měsících provozování a úspěšného krizového řízení jsme dospěli k prodeji podniku. Insolvenční správce, společnost KONREO, v.o.s. vyhlásila výběrové řízení na tento prodej. Organizátorem prodeje je společnost Prokonzulta. 

Podmínky výběrového řízení a další důležité informace k prodeji jsou obsaženy zde:

https://www.prokonzulta.cz/vyberove-rizeni/obchodni-zavod-amati-denak-s-r-o-kraslice-m2010JHV0710

 

Napsali o nás: Reportáž ČT

Než zahraje fagot, trvá to přes tři sta let. Ruční výrobu hudebních nástrojů není možné nahradit roboty či jinou pokročilou technologií. Dlouhá historie, zručnost mistrů, přesnost, spolehlivost a smysl pro umění jsou společnými jmenovateli osob, které se věnují tradiční výrobě hudebních nástrojů. Celý článek si můžete přečíst zde.

Koncert pro AMATI 2020

Není zcela obvyklé, aby se firma v konkursu, vstávající doslova z popela, a navíc v době Covidu, ukazovala v tom nejlepším světle na koncertě pro 400 diváků. Nám se to podařilo!

Náš koncert neunikl ani zájmů médií a široké hudební veřejnosti. Díky spolupráci s městem Kraslice a Spolkem přátel tohoto města jsme mohli do „světa“ sdělit, že fungujeme, neblahá minulost je za námi a že máme našlápnuto k dobré budoucnosti.

Přijel nás aktivně podpořit i houslový virtuos Václav Hudeček s chotí. Jsem moc rád, že mohu být přímým aktérem obrody slavné značky.

Celý koncert je ke shlédnutí zde.

Jiří Melničuk

krizový manažer AMATI - Denak, s.r.o.

Copyright © 2021 AMATI. Všechna práva vyhrazena.
YoutubeInstagramFacebook