AMBASADOŘI

Serkan Hakki

Serkan Hakki

Serkan Hakki, majitel jedinečného zvuku klarinetu užívající mikrotonální hudby, se ukazuje jako mnohostranný umělec, producent, kapelník, instruktor a prominentní postava na světové hudební scéně. Serkan se narodil a vyrostl v syrském Aleppu a inspiroval se pro svou hudební rozmanitost tím, že se vydal na cestu po různých koutech světa, včetně Sýrie, Turecka, Spojených států a Španělska. Přináší blízkovýchodní hudební tradice se západními žánry, jako je jazz, flamenco, elektronika a world music.

Vardan Abrahamyan

Vardan Abrahamyan

Vardan Abrahamyan je populární Arménský klarinetista, který je známý i mimo Arménii. Hraje v mnoha populárních nahrávkách a videích arménských hvězd. Vardan Abrahamyan vystudoval hru na klarinet na Arménské státní vysoké škole s nejlepšími známkami. Vardan Abrahamyan koncertuje a vystupuje na velkých akcích v různých zemích, jako je Rusko, Gruzie a v mnoha evropských zemích, jako je Německo a Francie.

Petr Valášek

Petr Pepino Valášek je přední český multiinstrumentalista a vyhledávaný studiový hráč. Absolvent Konzervatoře v Pardubicích ( Ludvík Posekaný) a AMU v Praze (Petr Čáp). Je členem: Orchestr Karla Vlacha ( saxofon, basklarinet), Clarinet Factory (basklarinet), Orquestrina Radka Baboráka ( basklarinet, klarinet, saxofon).

Zuzana Rzounková

Zuzana Rzounková

Kritikou oceňovaná sólohornistka renomovaného Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK patří ke špičce svého oboru. Je pravidelně zvána ke spolupráci s mnoha dalšími orchestry doma i v zahraničí.

Laco Deczi

Laco Deczi

Laco Deczi je nejen vynikající muzikant, ale také osobnost významně spjatá se společností Amati. V rámci společné spolupráce jsme dali život trubce ATR 606S. Více informací o Lacovi naleznete zde.

Trumpetisté České filharmonie

Trumpetisté České filharmonie

Trumpetová sekce České filharmonie Praha mimo jiné hraje na nástroje V.F. Červený (zleva: Jiří Šedivý, Antonín Pecha, Jaroslav Halíř, Ladislav Kozderka, Zdeněk Šedivý) hrají na B trubku V.F. Červený model VFC-TR6010S, C trubku V.F. Červený model VFC-TR6012S, B/A pikolu V.F. Červený model VFC-TR6018TS a křídlovku VFC-FH6232R

Image