AMATI – Denak, s.r.o., je se svými zhruba 200 zaměstnanci, šíří a kvalitou sortimentu jedničkou na českém trhu a patří mezi největší výrobce hudebních nástrojů v Evropě.  Veškerá výroba společnosti je realizována v České republice, kdy  hlavní závod se nachází v Kraslicích v západní části České republiky. Je zde soustředěna celá výroba dřevěných a plechových perinetových nástrojů.  Zvláštní výrobní prostory jsou pak vyhrazeny kompletní výrobě pouzder.  Součástí hlavního závodu je i vedení společnosti. Druhý závod je umístěn v Hradci Králové, kde jsou vyráběny veškeré cylindrové nástroje V.F. Červený.

I přes současnou ekonomickou situaci se firmě podařilo zajistit dostatečné odbytové krytí, a to především díky moderní rukodělné výrobě, která staví  na dlouholetých zkušenostech a vášně pro výrobu hudebních nástrojů, která prostupuje celou Amati.

Společnost se v současné době ve spolupráci s hudebníky zaměřuje na výrobu kvalitních hudebních dechových nástrojů s jedinečným plným zvukem, který je v současném hudebních světě žádán.  Spojení moderní rukodělné výroby společně s pochopením hudebníků a jejich požadavků nám poskytuje základ pro výrobu dechových nástrojů nejvyšší kvality na trhu.

Sortiment firmy svou šíří dokáže uspokojit hudebníky napříč celým spektrem. Primárně však cílíme na vyšší řady nástrojů pro pokročilé hráče a profesionály. Tato rozmanitost sortimentu s jedinečnými variacemi dává zákazníkům možnost vybrat si nástroj tak, aby byl v souladu s osobností a stylem každého jednotlivého hudebníka.

Hlavním cílem společnosti je dodávat zákazníkům kvalitní nástroje, přinášející nejen perfektní zvuk, ale hlavně radost z hudby.

 

 

Copyright © 2021 AMATI. Všechna práva vyhrazena.
YoutubeInstagramFacebook